HAKKIMIZDA

 

ANTALİS - CORONAVIRUS(COVID-19) BİLGİLENDİRMESİ 

Değerli müşterilerimiz,

Coronavirus hastalığının(COVID-19) tüm dünyaya yayılmaya devam ettiği bu dönemde, Antalis iş sürekliliğini mümkün olduğunca muhafaza ederek, çalışanlarını ve müşterilerini korumak için kapsamlı önlemler almıştır.

Bu süreçte en büyük önceliğimiz herkesin sağlıklı ve güvende olmasıdır. Günlük olarak, tüm ülkelerdeki organizasyonlarımızı ve prosedürlerimizi, yerel yetkililerin önerilerine uyacak şekilde düzenlemekteyiz.

Bugün itibariyle:

- Tüm müşteri hizmetlerimiz çalışır durumdadır. Müşterilerimize sürekli destek sağlamak için uzaktan çalışma modeline geçmiş bulunmaktayız.

- Ürün tedarik operasyonunu güvence altına almak için tüm tedarikçilerimizle yakın çalışmaktayız. Bu aşamada, tedarikçilerimizin çoğu arttırılmış sınır kontrolleri ve seyahat kısıtlamaları nedeniyle bazı termin sürelerinde gecikmeler olsa da, üretime ve ürün sevkiyatına devam etmektedir.

- Tüm depolarımız, çalışanlarımızı, iş ortaklarımızı ve müşterilerimizi korumak için en üst seviyede hijyen prosedürüne uygun olarak normal çalışmalarını sürdürmektedir.

Web sitemiz, oluşturduğunuz kendi bireysel hesabınız aracılığıyla tüm ürün ve hizmetlerimize ve birçok müşteri hizmeti özelliğine ulaşmanız için erişime açıktır.

Yaşamış olduğumuz olağandışı bu süreçte,  iş ihtiyaçlarınızı desteklemek için tamamen yanınızda olduğumuzu bildirmek isteriz.

Antalis olarak, hepimiz adına iyi dileklerimizi iletiyoruz. 

 

paperman