creatıve power

 • Antalıs Creatıve Power

  Çok uzmanlı bir kağıt tüccarı olarak size, tasarımcılara, iletişim ve pazarlama profesyonellerine, son kullanıcılara ve yazıcılara, zengin yaratıcı kağıt seçenekleri sunmayı amaçlıyoruz.
  Standart kuşe ve 1. hamur kağıttan ziyade yaratıcı bir kağıt seçmek, bir konsepti daha amacına uygun hale getirebilir, bir mesaj daha etkili olur ve bir uygulamaya gerçek katma değer getirir. Bu yüzden Antalis Creative Power şemsiyesi altında büyük bir girişim başlattık. Bu girişimle, doğru yaratıcı kağıt seçimini yapmanıza yardımcı olmak için geniş bir ürün yelpazesi ve ilgili hizmetleri birleştiriyoruz. Kitlenizi etkileyebilir, büyüleyebilir, etkileyebilirsiniz… Kısacası fikirlerinizi ve konseptlerinizi güçlendirin.

  Tüm sorularınız için info@antalis.com.tr adresine mail yollayabilirsiniz !

  Bilgi almak ve numune talep etmek için tıklayınız.
need-advices
 •  

  Creative_Power_89x57.pngkağıtlar

  20000'den fazla ürün seçeneği sunan Conqueror, Keykolour, Pop’set, Rives, and  Curious Collection özel kağıt serilerimiz, yeteneklerinizi sergilemenize imkan sağlıyor.

  With a great portfolio update in 2018/2019, a series of additions to the range, including a new palette of cool, modern greys in Conqueror, an updated set of Curious Metallics with pastel shades and trendy colours, an extended spectrum of 48 colours in the Keaykolour range, as well as the brand new Curious Alchemy  embodies Antalis’s ambition to relentlessly innovate and offer cutting-edge substrates. 2019 yılında güncellenen yeni portyömüz, Conqueror serisinde yeni gri tonları, Curious Metallics serisinde trend pastel tonları, Keaykolour serisine eklenen yeni renklerle yelpazesinde 48 farklı renk ve yeni oluşturulan Curious Alchemy serisi ile size hizmet vermeye devam ediyor. 

  Ürünlerimizin birçoğunun dijital baskıya uygun seçeneği ve uyumlu zarf alternatifleri bulunmaktadır. Sunmuş olduğumuz farklı, modern ve modaya uygun özel kağıt serilerimiz ile proje iletişimlerinizde nihai yaratıcı çözümler elde etmenizi sağlıyoruz.

 •  

  Creative_Power_89x57.pnguygulamalar
   

  Özel kağıt portföyümüz görsel olarak çarpıcı sonuçlar elde etmeniz için serigraf baskı, gofre, varak ve sıcak folyo baskılar için uygun olan ve katlama, lazer kesim, laminasyon işlemlerine imkan veren mükemmel bir seçenekler sunar. Selektif vernikler, beyaz mürekkep ve spot renkler gibi sayısız yenilikçi tekniğin ortaya çıkması artık bu güzel kağıtların etkisini ve katma değerini daha da arttıracaktır. Dijital baskıya uygun üretilen alternatifler sayesinde son tüketicinin kişisel proje baskılarına kolay ulaşmasını sağlar. Bu kağıt serisi moda kuruluşları, oteller, restaurantlar, üst düzey finans ve birçok profesyonel hizmet sunan(avukatlar, mimarlar ...) firmaların olmazsa olmazlarındandır. Günlük iletişimleri için özel kağıt kullanmayı tercih etmeyen sektörler, özel etkinlikler, önemli müşteri postaları veya kutlama kartları için özel kağıt kullandıklarında sahip olabilecekleri güçlü etkiyi bilirler.

 •  

  Creative_Power_89x57.pnguzmanlar
   

  Sizi desteklemek, mevcut çok sayıda özel kağıt seçeneklerimizden ve çeşitli uygulama olanaklarından haberdar olmanızı sağlamak için, Antalis kağıt danışmanlarından bilgi alabilirsiniz. Uzmanlarımız size en son yenilikleri ve tamamlanmış çalışma örneklerini sunarak, yaratıcı projelerinize destek sağlayacaktır.

 •  

  Creative_Power_89x57.pngkataloglar

  Bir kağıt örneğinden, baskı aşamasına nasıl geçilir? Antalis, nihai bir karar vermeden önce fikirlerinizi test edebilmeniz ve bir kağıdın görünümünü ve hissini yaşayabilmeniz için kataloglar, örnekler, A-4 numuneleri sağlayabilmektedir.

   

paperman