DİJİTAL Matbaacılar İÇİN d2b

Digital_Printer_Content_259x194.jpg

Dijital  Matbaacısınız

Antalis D2B ağına bağlanarak yeni iş fırsatları yakalamak ister misiniz?

Dijital baskı, baskı uygulamaları dünyasında bir devrim yarattı ve siz de dijital baskı uygulamalarına yatırım yaptınız. Baskı uygulamalarınızdan elde edebileceğinizin en iyisini istiyorsunuz, bu nedenle Antalis, dijital ekosistemin üyelerinin en son dijital teknolojilerin potansiyelini en iyi şekilde kullanabilmesi ve yeni iş fırsatları yakalaması için d2b "dijitalden işletmeye" girişimini başlattı. Bu ekosistem ofset ve dijital matbaacılaer ve reklamcılar ile dijital baskı makinesi üreticilerini kapsıyor.

Antalis'ten size özel tasarlanmış d2b kataloğunuzu talep ediniz.

 

 

 •  Müşterilerinize dijital baskı kalitesini göstermek için
 •  Dijital baskı ile mümkün yenilikçi uygulamalar için
 •  Dijital medya aralığının çeşitliliğini göstermek için Antalis d2b kataloğunu kullanabilirsiniz
 • DİJİTAL BASKI KALİTESİ

  Antalis, muhteşem dijital baskı kalitesini, standart ve kaliteli kağıt üzerinde beyaz mürekkep, boyutsal mürekkep, bölgesel vernik ile hazırlanmış örnekler ile gösteren özel bir araç geliştirdi.

  d2b katalog talebiniz için info@antalis.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

 • YENİLİKÇİ  DİJİTAL UYGULAMALAR

  Dijital Baskı kısa vadede baskıdan çok daha fazlasıdır. Dijital baskı yeni teknik özellikleri ve yenilikçi uygulamaları ile heyecan verici bir dünya.

  Antalis, standart pazarlama kampanyalarına göre daha fazla (+34% *)  dönüş getirecek başarılı çapraz medya ve doğrudan pazarlama kampanyaları uygulamanıza yardımcı olacak dijital yelpazesini biraraya getirdi.

  Antalis, değişken veri baskı ve sürüm örnekleri paylaşarak, rakiplerinizden bir adım önde olmanıza yardımcı olacak yeni fikirler sağlayacak.

  * Kaynak: InfoTrends

   
 • aNTALIS d2b ÜRÜN YELPAZESİ

  HP Indigo ve kuru tonerli makineler için kuşe kağıtlar: Digigreen en yüksek kaliteli dijital kağıttır - %100 çevreye duyarlı, %100 dijital, uygun dijital formatlarda bazı standart kaliteler de bulunmaktadır.

  HP Indigo ve kuru tonerli makineler için 1.hamur kağıtlar: HP Indigo için Image Indigo ve renkli lazer makineler için Image Digicolor kullanılarak olağanüstü beyazlık ve pürüzsüzlük elde edersiniz

  Arjowiggins Yaratıcı Kağıtlar: Antalis'in geniş farklı dokulu ve renkli kağıt seçkisi de dahil olmak üzere, benzersiz bir kaliteli kağıt yelpazesi bulunmaktadır ve bu kağıtların tümü dijital teknolojiler ile uyumludur.

  Kartonlar: Trucard gibi Antalis'in dijital yelpazesinde dijital tekniklere uyumlu kartonlar bulunmktadır

  Daha fazlası
paperman