Kurumsal Müdürler İÇİN d2b

Corporate_Communication_Content_259x194.jpg

Kurumsal  Müdürsünüz

Antalis D2B ağına bağlanarak iletişim kampanyalarınızı geliştirmek için yeni fikirler edinmek ister misiniz?

Sadece d2b ağına bağlanmanız yeterli

Dijital baskı, baskı uygulamaları dünyasında bir devrim yarattı. Antalis, yeni iş fırsatları yakalamanız için d2b "dijitalden işletmeye" girişimini başlattı. Yeni baskı materyalleri, teknik gelişmeler, kişiselleştirme ve çapraz medya pazarlama kampanyaları gibi yeni uygulama türleri, dijital baskının mümkün kıldığı gelişmelerden sadece birkaçı. Bu yeni fırsatlardan faydalanmanız ve deneyimleriniz ile en iyi uygulamaları paylaşmanız için Antalis dijital baskıcılar,reklamcılar ve sizin gibi şirketlerden oluşan bir ağ kuruyor.

 

Değişken baskı uygulamaları !

Dijital baskı basılı belgelere değer katıyor. Buradaki anahtar öğe DEĞİŞKEN VERİLER'dir, zira dijital baskı, basılan her dokümanın benzersiz (görsel ya da metinsel açıdan) olmasını sağlıyor. Değişken veri baskı uygulamaları bire bir temelde oluşturulabilecek bir iletişime erişim sağlar. Kişiselleştirilmiş iletişim ile geri dönüş oranları çok daha yüksek olmaktadır.

 

banner_d2b_3.jpg

Antalis Dijitalden İşletmeye : 

 •  Dijital baskının sizin için neler yapabileceğini keşfedin.
 •  Dijital ile mümkün kılınan kişileştirilmiş pazarlamadan faydalanın
 • DİJİTAL  baskı İle mümkün kılınmış olan ve YENİLİKÇİ uygulamaları KEŞFEDİN

  Artık basit kişiselleştirmelerden, çapraz medya pazarlama kampanyalarına kadar birçok yenilikçi araç, iletişimde geri dönüşleri artırmak için ve pazarlama kampanyası olarak kullanılabiliyor. d2b, başarılı kampanyalara somut örnekler gösterebilen, kişiselleştirilmiş iletişim konusunda uzman olmuş kişileri bir araya getiriyor.

  Kişiselleştirilmiş kampanyalara ait tüm örneklerdeki geri dönüş oranları, geleneksel kampanyalardaki oranlardan yüksek. Günümüzde en iyi geri dönüş oranlarını sağlayan kampanyalar, e-posta, basılı doküman  kullanan çapraz medya kampanyalarıdır. Böylece, müşteri sadakati gelişiyor, marka imajı güçleniyor ve dönüşüm oranları yüksek miktarda artıyor. 

 • Antalis d2b ürün yelpazesİ

  HP Indigo ve kuru tonerli makineler için kuşe kağıtlar: Digigreen en yüksek kaliteli dijital kağıttır - %100 çevreye duyarlı, %100 dijital, uygun dijital formatlarda bazı standart kaliteler de bulunmaktadır.

  HP Indigo ve kuru tonerli makineler için 1.hamur kağıtlar: HP Indigo için Image Indigo ve renkli lazer makineler için Image Digicolor kullanılarak olağanüstü beyazlık ve pürüzsüzlük elde edersiniz

  Arjowiggins Yaratıcı Kağıtlar: Antalis'in geniş farklı dokulu ve renkli kağıt seçkisi de dahil olmak üzere, benzersiz bir kaliteli kağıt yelpazesi bulunmaktadır ve bu kağıtların tümü dijital teknolojiler ile uyumludur.

  Kartonlar: Trucard gibi Antalis'in dijital yelpazesinde dijital tekniklere uyumlu kartonlar bulunmaktadır.

  Daha fazlası
paperman