TİCARİ MATBAACILAR İÇİN D2B

Offset_Content_259x194.jpg

Ticari  Matbaacısınız

Yeni pazarlar ve yeni baskı uygulamaları hedefleyerek ve dijital baskıda en iyi sonuçlarla işletmenizi genişletmek ister misiniz?

d2b ağına bağlanmanız yeterli!

d2b ile, Antalis, dijital baskı makinesi üreticileri, kağıt üreticileri, reklamcılar, yayıncılar ve sizin gibi şirketlerden oluşan muhteşem bir ağ kuruyor.
D2B: uzmanlık ve deneyimleri paylaşmak ile yeni iş fırsatları ile ilgili yeni fikirler yakalamanın harikulade bir yolu. Antalis d2b ağında ürünlerinizi rakiplerinizden farklılaşmanıza yardımcı olacak yeni dijital baskı materyalleri ile çapraz medya pazarlama kampanyaları gibi yeni uygulama türleri keşfedeceksiniz.

 

Dijital mekineleriniz için özel üretilmiş Antalis dijital ürün yelpazesi

Antalis dijital makinelerinize uyumlu kağıtlardan oluşan bir ürün yelpazesi oluşturdu. Sorunsuz baskı sonuçları için yelpazedeki tüm ürünler dijital makinelere uyumlu veya özel sertifikalara sahiptir.

 

banner_d2b_2.jpg

d2b katalog talebiniz için info@antalis.com.tr adresine mail yollayabilirsiniz.

 • d2b KATALOĞU

  Antalis, muhteşem dijital baskı kalitesini, standart ve kaliteli kağıt üzerinde beyaz mürekkep, boyutsal mürekkep, bölgesel vernik ile hazırlanmış örnekler ile gösteren özel bir araç geliştirdi. Antalis'ten d2b kataloğunuzu isteyiniz!

 • YENİLİKÇİ DİJİTAL UYGULAMALAR

  Dijital Baskı kısa vadede baskıdan çok daha fazlasıdır. Dijital baskı yeni teknik özellikleri ve yenilikçi uygulamaları ile heyecan verici bir dünya.

  Antalis, standart pazarlama kampanyalarına göre daha fazla (+34% *)  dönüş getirecek başarılı çapraz medya ve doğrudan pazarlama kampanyaları uygulamanıza yardımcı olacak dijital yelpazesini biraraya getirdi.

  Antalis, değişken veri baskı ve sürüm örnekleri paylaşarak, rakiplerinizden bir adım önde olmanıza yardımcı olacak yeni fikirler sağlayacak.

  * Kaynak: InfoTrends

   
 • ANTALIS DİJİTAL YELPAZESİ

  HP Indigo ve kuru tonerli makineler için kuşe kağıtlar: Digigreen en yüksek kaliteli dijital kağıttır - %100 çevreye duyarlı, %100 dijital, uygun dijital formatlarda bazı standart kaliteler de bulunmaktadır.

  HP Indigo ve kuru tonerli makineler için 1.hamur kağıtlar: HP Indigo için Image Indigo ve renkli lazer makineler için Image Digicolor kullanılarak olağanüstü beyazlık ve pürüzsüzlük elde edersiniz

  Arjowiggins Yaratıcı Kağıtlar: Antalis'in geniş farklı dokulu ve renkli kağıt seçkisi de dahil olmak üzere, benzersiz bir kaliteli kağıt yelpazesi bulunmaktadır ve bu kağıtların tümü dijital teknolojiler ile uyumludur.

  Kartonlar: Trucard gibi Antalis'in dijital yelpazesinde dijital tekniklere uyumlu kartonlar bulunmaktadır.

  Daha fazlası
paperman