UYGULAMALAR

Copy-and-Print-for-Internal-Use_ContentPage_259x194.jpg

Dahili  Kullanım İçin Baskı & Kopyalama

Antalis'te gündelik baskı ve fotokopi işlerinizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, donanımlarınıza uygun ve paranızın karşılığını alabileceğiniz kağıtlar hakkında size en iyi önerilerde bulunmaya çalışıyoruz. Bunun ardından tercih ettiğiniz ürünleri en iyi şekilde size ulaştırıyoruz.

AKLINIZDA BULUNDURUN

 •  İç yazışmalrınızda kullanabileceğiniz çok amaçlı kağıtlar yüksek kalitede sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır
 •  Günlük kağıtlar genel iç iletişim için yeterlidir, ancak konunun önemini vurgulamak için daha yüksek kalitede kağıtlar tercih etmelisiniz.
 •  Dijital baskı olağanüstü renk üretimi sağlar ve iletişimi kişiselleştirme avantajına sahiptir. Böylelikle hedef gurubları oluşturabilir ve hedef kitlenizde bulunan kişilerin isimlerini basma şansını yakalayabilirsiniz.
 •  İletişim aracınızı posta yoluyla yollamayı düşünüyorsanız kullandığınız kağıt ve zarfın boyut ve ağırlıklarını iyi seçiniz çünkü bu faktörler postalama için ödeyeceğiniz bedeli etkileyebilir.

TAVSİYE ÜRÜNLER

> Dijital kağıtlar: Image Digicolor, Hp Colour Laser, Image Impact Plus, Color Copy
> Premium kağıtlar: Pioneer, Hp Home & Office
> Gündelik kağıtlar: Image Volume, Symbio

Daha fazlası
 • ÇEVRE 

  İletişim materyalleri alanında öncü uluslararası distribütörlerden biri olan Antalis, çevreye karşı sorumluluklarının farkındadır. Antalis ile çalışmak, çalışma şekliyle sorumluluklarının bilincinde bir yönetimi destekleyen, çalışanlarının sosyal refahını yükseltmeyi amaç edinmiş ve ürünlerinin ve faaliyetlerinin çevre üzerindeki etkilerini minimize etmek üzere devamlı olarak çalışan bir iş ortağı seçmeniz anlamına geliyor.

   
  Daha fazlası

Image Digicolor

Yüksek kaliteli renkli lazer baskı

ProductPush_Image-Digicolor_119x89.png

 Image DigiColor'ın benzersiz pürüzsüzlüğü ve beyazlığı tüm renkli baskılı belgelerinizde etkileyici dijital baskı kalitesini elde etmenizi sağlar.

Daha fazlası

Pioneer 

Özel anlar için özel bir kağıt

Pioneer_80g_119x89.png

Olağanüstü baskı sonuçları için mükemmel beyazlık ve yüksek tokluğa sahip ofis kağıdı.

Daha fazlası
paperman