UYGULAMALAR

External-Communication_ContentPage_259x194.jpg

Harici  İletişim

Harici yazışmalarınızın mümkün olduğunca etkili olmasını mı istiyorsunuz? İstemelisiniz! Kağıt  seçiminiz çok önemlidir. Postanızın diğerlerinden ayrılmasını, şirketinizin kaliteyle ilişkilendirilen ününü iletmeyi ya da sunduğunuz çözümlerin yaratıcılığını göstermeyi istersiniz. Her durumda doğru mesajı iletecek renkli, çevre dostu ya da yüksek kaliteli kağıtları buradan bulabilirsiniz.

AKLINIZDA BULUNDURUN

 •  Farklı iletişim baskı için kullanabileceğini birçok kağıt türü vardır. Kağıt seçiminiz basılı ürününüzün ne kadar metin veya görüntü içerdiğine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.
 •  Kullanımı ne kadar süreli olacak? Haftalık broşür mü yoksa yıllık kitapçık mı ?
 •  İletişim aracınız bir çok görsel içeriyorsa kullanacağınız kağıt çeşidi farklılık yaratacaktır. Parlak kağıt iyi sonuçlar verecektir fakat daha yaratıcı bir görsel tercih ederseniz mat kağıtlar daha farklı sonuçlar verecektir.
 •  Dijital baskı olağanüstü renk üretimi sağlar ve iletişimi kişiselleştirme avantajına sahiptir. Böylelikle hedef gurubları oluşturabilir ve hedef kitlenizde bulunan kişilerin isimlerini basma şansını yakalayabilirsiniz.

TAVSİYE ÜRÜNLER

Dijital kağıtlar: Image Digicolor,Hp Colour Laser, Image Impact Plus, Color Copy
Premium kağıtlar: Pioneer, Hp Home & Office
 

Daha fazlası
 • ÇEVRE 

  İletişim materyalleri alanında öncü uluslararası distribütörlerden biri olan Antalis, çevreye karşı sorumluluklarının farkındadır. Antalis ile çalışmak, çalışma şekliyle sorumluluklarının bilincinde bir yönetimi destekleyen, çalışanlarının sosyal refahını yükseltmeyi amaç edinmiş ve ürünlerinin ve faaliyetlerinin çevre üzerindeki etkilerini minimize etmek üzere devamlı olarak çalışan bir iş ortağı seçmeniz anlamına geliyor.

   
  Daha fazlası

Pioneer 

Pioneer_80g_119x89.png

Yüksek beyazlığı ile başarılı işlere imza atacağınız kaliteli ofis kağıdı.

Daha fazlası

IMAGE IMPACT PLUS

Ream_Image_ImpactPlus_182x119.jpg

Üstün baskı kalitesi ve son derece keskin ve iyi tanımlanmış görüntü ve metin garanti eder.

Daha fazlası
paperman